Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 434
Lisäksi hakukoneiden botteja : 7145

Viimeiset 20 päivää:

7.9.2021847
8.9.2021815
9.9.20211048
10.9.20211079
11.9.2021986
12.9.2021923
13.9.2021957
14.9.2021970
15.9.20211031
16.9.2021980
17.9.2021890
18.9.20211000
19.9.2021902
20.9.2021834
21.9.20211004
22.9.2021876
23.9.2021882
24.9.20211053
25.9.2021976
26.9.2021434


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202130955
Heinäkuu 202127156
Elokuu 202128583
Syyskuu 202123713


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Ohjelma 1046251
4369
Ohjelmat 19647
65
Mobiiliohjelma 373248
2874
Mobiili 18244
62
Blender 48641780
1000516
Blogi 454941
5342
Artikkelit 3101669
2372
Game Maker 28582
205
Pelit 878024
8502
Tietoa 92948
862
Kuvat 15203
46
Videot 228265
2570


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Program 711548
4395
Programs 51272
444
Mobile Software 530648
4248
Mobile 35793
411
Blender 59498858
1192416
Blog 1228438
8368
Articles 3185588
2372
Games 1352973
12716
Gallery 67438
435
Videos 376085
3791


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Windows 10 205457
2561
Windows 8 / 8.1 50977
55
Windows 7 1065887
1752
Windows Vista 90731
89
Windows XP 32 bit 506744
54
Windows XP 64-bit / Server 2003 11663
1
Windows 2000 46375
763
Windows 98 2943
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 427207
6739
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 2432475
140172
Linux 32 & 64-bit 41926
20
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Mozilla Firefox 714432
1895
Internet Explorer 463927
956
Google Chrome 1680214
18782
Opera 64353
4
Apple Safari 1764753
131122



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021