Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 915
Lisäksi hakukoneiden botteja : 12093

Viimeiset 20 päivää:

17.7.20201262
18.7.20201166
19.7.20201315
20.7.20201259
21.7.20201308
22.7.20201103
23.7.2020883
24.7.2020893
25.7.2020562
26.7.20201051
27.7.20201190
28.7.20201231
29.7.20201262
30.7.20201263
31.7.20201302
1.8.20201148
2.8.2020981
3.8.20201062
4.8.20201215
5.8.2020915


Viimeiset 20 kuukautta:

Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 20205321


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Ohjelma 901587
12197
Ohjelmat 18347
133
Mobiiliohjelma 323525
4074
Mobiili 17031
105
Blender 31850769
1082032
Blogi 368288
5645
Artikkelit 3062753
3396
Game Maker 25423
242
Pelit 708411
13064
Tietoa 80171
816
Kuvat 14039
104
Videot 187355
2798


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Program 638363
6665
Programs 44715
411
Mobile Software 474310
4821
Mobile 29691
378
Blender 40023806
1136070
Blog 1099386
9150
Articles 3146672
3396
Games 1181579
13783
Gallery 61127
433
Videos 324841
3154


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Windows 10 161375
3656
Windows 8 / 8.1 50475
72
Windows 7 959298
9974
Windows Vista 90171
24
Windows XP 32 bit 505689
177
Windows XP 64-bit / Server 2003 11651
13
Windows 2000 37025
878
Windows 98 2941
1
Windows 95 4555
0
Macintosh 348352
4437
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1217434
77670
Linux 32 & 64-bit 41426
69
J2ME Mobile Platform 26
1


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2020)
Mozilla Firefox 683867
2616
Internet Explorer 451572
1011
Google Chrome 1442811
17377
Opera 64321
9
Apple Safari 653071
69700



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020