Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 90
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1363

Viimeiset 20 päivää:

8.10.2020626
9.10.2020776
10.10.2020762
11.10.2020983
12.10.2020975
13.10.2020670
14.10.2020620
15.10.2020696
16.10.2020867
17.10.2020599
18.10.2020941
19.10.2020686
20.10.20201151
21.10.20201765
22.10.20201904
23.10.20201770
24.10.20201335
25.10.2020884
26.10.20201346
27.10.202090


Viimeiset 20 kuukautta:

Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202024246


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Ohjelma 925834
4434
Ohjelmat 18673
125
Mobiiliohjelma 333876
3258
Mobiili 17329
121
Blender 35655728
1103962
Blogi 388147
7184
Artikkelit 3071811
3351
Game Maker 26196
288
Pelit 743108
8710
Tietoa 82342
839
Kuvat 14338
131
Videot 198129
4556


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Program 654534
6213
Programs 45792
394
Mobile Software 486611
4033
Mobile 30664
362
Blender 44181834
1336086
Blog 1127144
10212
Articles 3155730
3351
Games 1219522
12531
Gallery 62192
367
Videos 336724
4915


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Windows 10 170104
2990
Windows 8 / 8.1 50615
65
Windows 7 977808
2497
Windows Vista 90200
4
Windows XP 32 bit 505992
101
Windows XP 64-bit / Server 2003 11655
0
Windows 2000 39008
711
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 360692
4470
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1404809
65914
Linux 32 & 64-bit 41580
50
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2020)
Mozilla Firefox 690382
2411
Internet Explorer 454029
815
Google Chrome 1487196
14329
Opera 64332
4
Apple Safari 821616
60606



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020